Automotive mechanic - Nórsko - skvelá príležitosť !!!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Nórsko
Mzdové podmienky (brutto)
190 -230 NOK/hod. = (19- 23€/hod.)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- diagnostika (použitie diagnostického zariadenia)
- servis, opravy - ľahké a ťažké vozidlá, návesy

Vyžadované sú:
- pozitívne referencie od predchádzajúcich zamestnávateľov
- najmenej 3 roky zdokumentovanej praxe (najlepšie ale nie nevyhnutne z autorizovanej dielne - ako Mercedes, Kia, Peugeot, Ford atď.)

- atraktívny plat - 190 - 230 NOK brutto/hod.
- legálne zamestnanie na základe zmluvy na dobu určitú v súlade s ustanoveniami nórskeho Zákonníka práce
- možnosť pracovať v stabilnom, spoľahlivom workshope s možnosťami rozvoja a získania priameho zamestnania u jedného z našich klientov
- náklady na let do Nórska do 1500 NOK - na prvé vycestovanie
- pokrývame prvé mesačné náklady na ubytovanie (do 5.000,- NOK)

Informácie o výberovom konaní

Požadované dokumenty:

PROSÍME ZASLAŤ CV v Aj.
POTVRDENIE ZAMESTNANIA - písomné alebo ústne (uviesť kontakt a meno )

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Prosperujúca spoločnosť v Nórsku, zameraná na služby v autoservise.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3760544  Megjelentetés dátuma: 11.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 190 -230 NOK/hod. = (19- 23€/hod.)