Hľadáme vývojára pre oblasť migrácie

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1600€ + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti s migračnými projektmi a viete dobre komunikovať v nemčine?

Ak áno, pridajte sa čo najskôr do tímu nášho klienta v Košiciach!

Vašou úlohou bude zastrešovať:

- vykonávanie migrácií v rámci štandardného softvéru pre životné poistenie pre zákazníkov materskej spoločnosti v Nemecku
- analýzu zdrojových a cieľových systémov vrátane príslušných dátových modelov
- spoluprácu pri vývoji a vytváraní transformačných pravidiel a takisto zapracovanie týchto pravidiel do nášho migračného systému
- starostlivosť o migračný server, vytváranie a starostlivosť o databázy, vykonanie inštalácií na cieľových systémoch, technické prevedenie testovacích behov v rámci migrácie
- podporu a poradenstvo pri tvorbe cieľového systému pre zákazníkov

- pružný pracovný čas s pevnou časovou zložkou od 9:00 do 15:30
- kurzy nemeckého a anglického jazyka priamo na pracovisku
- široké možnosti ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu
- každoročne deň plateného voľna 31.12.
- sickday
- stravné lístky Ticket Restaurant a príspevky na individuálne aktivity
- podpora zamestnancov pri dlhodobej práceneschopnosti
- firemné podujatia usporadúvané 2-krát do roka

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Dodávateľ komplexných IT riešení v oblasti poisťovníctva a dôchodkového zabezpečenia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
C++ - Pokročilý
SQL - Pokročilý

- skúsenosti s prostredím databáz a/alebo migračných projektov, programovaním v Java, C/ C++ pri tvorbe a údržbe databáz DB2/Oracle
- skúsenosti s jazykom SQL pre databázové spracovanie
- dobré komunikačné schopnosti v nemeckom jazyku
- skúsenosti s návrhom a implementáciou softvérových produktov, koncepciou a realizáciou

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3759834  Megjelentetés dátuma: 10.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1600€ + prémie