Pracuj aj ty pre najväčšieho zamestnávateľa v ZA kraji! Hľadáme operátorov výroby pre automobilovú spoločnosť! Nástupná mzda už 1050€!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Rajecké Teplice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
950 - 1 100 EUR/mesiac861€, po prvom mesiace 894€+ BONUSY

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na výrobnej linke (montáž, lakovňa, karosáreň, zvarovňa)
- práca na stálom pracovisku v Tepličke nad Váhom - DOPRAVA zabezpečená!
- montáž dielov, obsluha strojov a zariadení
- striedanie práce v rámci linky (rotácia na jednotlivých pozíciach)
- práca na 3 zmeny (ranná. nočná, poobedná)
- 8 hodinová pracovná doba
- práca je vhodnejšia pre mužov

- stabilná práca na hlavný pracovný pomer
- SKVELÉ finančné ohodnotenie už pri nástupe 1050€/brutto/mesiac
- príplatky za poobedné/nočné zmeny, dochádzku, polročné a štvrťročné
- BONUSY: dochádzkový, motivačný, osobný, letný, vianočný
- zabezpečenie stravovania alebo stravných lístkov v hodnote 3,83€
- možnosť dopravy ZDARMA - zvozové autobusy!
- séria špeciálnych benefitov ponúkaných Adeccom ! - nástupný BONUS 75€, bonus za odporučenie kandidáta 75€/kandidát

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky a naša pozícia Vás zaujala:
a) pošlite nám Váš životopis cez Profesiu alebo na [email protected]
b) telefonicky 0911676 528

Spoločnosť Adecco si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť a schopnosť pracovať samostatne
- manuálna zručnosť
- dobrý zdravotný stav
- zodpovednosť

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3733345  Megjelentetés dátuma: 9.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 950 - 1 100 EUR/mesiac861€, po prvom mesiace 894€+ BONUSY