Pravá ruka pre oddelenie správy nehnuteľností s nemčinou

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1288 brutto plus ďalšie benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Oddelenie správy nehnuteľností potrebuje spoju právu ruku, aby mohlo úspešne fungovať. Starajú sa o veľké množstvo predajní, logistického skladu a centrály.
Ako ich pravá ruka budeš robiť:

- podporu projektových vedúcich úseku nehnuteľností
- kontrolovať správnosť faktúr a správa zmlúv
- komunikovať s dodávateľmi
- organizovanie osobných stretnutí s obchodnými partnermi
- preklady z /do Nemčiny
- objednávanie kancelárskych potrieb
- príprava podkladov a prezentácií
- príprava a spolupodieľanie sa na príprave nevyhnutných akcií a školení

• stabilné zamestnanie v úspešnej a dynamickej spoločnosti,
• prvé štyri roky garantovaný nárast mzdy v pracovnej zmluve,
• atraktívne finančné ohodnotenie,
• rovnaká mzda pre mužov a ženy,
• pracovný pomer na dobu neurčitú,
• príjemnú atmosféru v motivovanom tíme,
• prepracovaný systém zaškolenia metódou "Learning-by-doing",
• prepracovaný systém školení na ďalšie vzdelávanie,
• možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti a iných krajín,
• každá odpracovaná minúta zaplatená,
• doplnkové dôchodkové sporenie,
• sabbatical – dlhodobé neplatené voľno,
• karta Ticket Restaurant 4 € / deň,
• karta Multisport,
• deň plateného voľna pri príležitosti vlastnej svadby,
• narodeninový darček,
• darček pre budúcich rodičov,
• darček pre prvákov,
• vitamínový balíček, deň zdravia,
• letný tábor pre deti,
• firemné jubileum.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Klient je TOP zamestnávateľom v Maloobchode.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• min. stredoškolské vzdelanie s maturitou,
• znalosť nemeckého jazyka na pokročilej úrovni,
• znalosť anglického jazyka na základnej úrovni,
• výborná znalosť slovenského jazyka a gramatiky,
• počítačové znalosti – MS Word, Excel, PowerPoint na pokročilej úrovni,
• pracovná pozícia vhodná pre absolventa,
• analytické myslenie, práca s číslami,
• zmysel pre detail,
• organizačné a komunikačné zručnosti,
• samostatnosť, precíznosť a efektívnosť,
• odolnosť voči stresu

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3718241  Megjelentetés dátuma: 13.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1288 brutto plus ďalšie benefity