Vitajte v Adecco Slovensko

Personálny konzultant - 6H úväzok (flexibilná práca pre ženy na materskej dovolenke)

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto)
675 Brutto plus osobné odmeny až do 1,5 násobku základnej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si na materskej dovolenke a hľadáš flexibilnú prácu? Baví ťa práca s ľuďmi a máš predchádzajúce skúsenosti v HR a ovládaš Anglický jazyk? Využi túto príležitosť a staň sa súčasťou Adecco :)

Keďže rozumieme, že sa treba venovať aj iným veciam, ponúkame ti možnosť práce na skrátený pracovný pomer (6 hodín).

Prejdem k tomu, čo budeš robiť:
- inzerovať na všetkých dostupných portáloch ako Facebook,Instagram,Profesia,LinkedIn atď.....
- ak si kreatívna môžeš vytvárať rôzne marketingové obrázky :),
- vyhľadávať kandidátov a potom ich otestuješ, či sú vhodní na pozíciu,
- viesť pohovory s kandidátmi, ktorí ti čo to povedia a veľa sa naučíš,
- sprevádzať klientov a kandidátov celým procesom výberu,
- participovať na zaujímavých projektoch nie len slovenských,
- zúčastňovať sa na interných stretnutiach a robiť reporty - tie reporty bohužiaľ nutné zlo, ale je to veľmi zjednodušené :)

- kreatívne raňajky raz mesačne (https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:6547094177698717696)
- príspevok do 3. piliera
- multisport kartička
- 1x do mesiaca homeoffice
- 5 dní sick days
- príspevok na jazykové kurzy 200 euro ročne
- cafeteria - 200 euro ročne
- kratšie piatky v mesiacoch Júl a August
- pol deň narodeninové voľno
- plne preplácané stravné - calio karta

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pozícia je obsadzovaná pre našu spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • predchádzajúce skúsenosti v HR aspoň 1 rok
  • Anglický jazyk na úrovni min. B2
  • orientácia na zákazníka
  • obchodný duch
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Digital Park III, Einsteinova 19
851 01 Bratislava
ID: 3712286   Megjelentetés dátuma: 9.7.2019   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   675 Brutto plus osobné odmeny až do 1,5 násobku základnej mzdy