Asistent projektového managera s Angličtinou - vhodné pre absolventov technickej školy

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 1400 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si absolvent technickej vysokej školy alebo univerzity? Vieš čítať technickú dokumentáciu a upravovať ju ? Mal s prax počas školy a dohovoríš sa v Angličtine a ovládaš MS Word a Excel ? Potom neváhaj a rozbehni svoju kariéru ako asistent projektového managera s možnosťou kariérneho rastu.

Tvojou úlohou bude triedenie, vytváranie, technickej dokumentácie, kontrola projektu, komunikácia so zákazníkmi a klientmi a celková podpora projektového managera.

• Šanca rozvíjať svoje zručnosti v profesionálnom prostredí
• Príležitosť pracovať na zaujímavých medzinárodných projektoch
• 13 plat
• Cafeteria system
• 4 sick days
• vo výnimočných prípadoch aj home office
• stravovacia karta (aj počas dovolenky a sviatkov)
• životné poistenie
• karta MULTISPORT
• nápoje, ovocie, relax zóna a spoločné firemné raňajky
• Notebook, telefón

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu

Hľadáme asistenta projektového managera pre nášho klienta ktorý vyvíja technológie a riešenia pre riadenie energií a procesov spôsobmi, ktoré sú bezpečné, spoľahlivé, efektívne a udržateľné. Skupina investuje do výskumu a vývoja inovácií pre udržateľný rozvoj.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

čítanie technickej dokumentácie
aktívna angličtina
MS Office znalosť
prax počas školy alebo po škole

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3711342  Megjelentetés dátuma: 8.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1400 €