Vitajte v Adecco Slovensko

Hľadáme! MES inžinier v strojárskom odvetví!

Miesto práce
Prievidza
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto)
minimálne 1100,- pre junior kandidáta (senior kandidát má možnosť vyššej mzdy - v závislosti od praxe a skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta hľadáme šikovného kandidáta, ktorý má skúsenosti v oblasti implementácie ERP systémov alebo správou MES systémov. Cítite sa komfortne v oblasti programovania PLC, toto je tá pravá voľba pre Vás!

Náplň práce:

-Zabezpečenie prepojenia ERP systému a systému automatizácie výroby
-Konverzia funkčných požiadaviek pre výrobné linky
-Participácia na nových projektoch - zabezpečenie prepojenia PLC - MES
-Príprava noriem a dokumentácie
-Kooperácia s IT oddelením, výrobou a ostatnými oddeleniami
-Školenie zamestnancov v oblasti PLC, MES a ich funkcionalít
-Riadenie projektov pre oblasť MES
-Koordinovanie zmien, nastavenie výrobných liniek

Zimný a letný bonus
Odmeny za zlepšovacie návrhy
Vzdelávanie - odborná aj jazyková oblasť
Možnosť profesného rastu
Kvalitné zaškolenie v Nemecku
Športové a kultúrne podujatia
Príspevky zo sociálneho fondu
Podiel na zisku spoločnosti
Flexibilný pracovný čas

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Výroba komponentov pre automotive

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SIMATIC STEP 7 - základy
Oracle Database - základy
PHP - základy

Počet rokov praxe

1

Skúsenosti v oblasti PLC - čítanie dát, pripojenie
Skúsenosti s MES systémom, príp. implementáciou alebo správou ERP systému
Skúsenosť so SAP
Technické a analytické myslenie
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

Prosím zasielať CV v slovenskom, aj anglickom jazyku. Ďakujem.

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Daniela Dlabača 775/33
010 01 Žilina
ID: 3709821   Megjelentetés dátuma: 2.8.2019   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   minimálne 1100,- pre junior kandidáta (senior kandidát má možnosť vyššej mzdy - v závislosti od praxe a skúseností)