Vitajte v Adecco Slovensko

Obchodný zástupca pre stavebný priemysel – služobné vozidlo

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto)
od 950 EUR (v závislosti od skúsenosti a iných faktorov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úspešná slovenská spoločnosť hľadá posilu do svojho tímu. Ak máš blízko k práci s ľuďmi, predaju a chceš sa stať súčasťou spoločnosti, ktorá je špičkou vo svojom obore, prihlás sa!

- zodpovednosť za rozvoj obchodu ako aj zákazníckeho portfólia v zverenom segmente
- budovanie, udržiavanie a rozvíjanie dobrých obchodných vzťahov s klientmi, starostlivosť o obchodných partnerov
- prezentácia produktov spoločnosti, odporúčanie produktov podľa požiadavky klienta
- zodpovednosť za plnenie plánov zvereného regiónu
- reportovanie na pravidelnej báze
- monitoring konkurencie

- služobné vozidlo
- motivačný systém odmeňovania
- ročná odmena (podľa dosiahnutých výsledkov)
- odborné školenia
- možnosť sebarealizácie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Spoločnosť je výrobca stavebného materiálu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • skúsenosti s predajom stavebnín, prax min 2 roky
  • obchodný duch
  • orientácia na výsledky
  • prozákaznícka orientácia
  • flexibilita
  • výborné komunikačné schopnosti
  • MS Office užívateľské znalosti
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis s fotkou v slovenskom jazyku. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s.r.o.
Einsteinova 19
85101 Bratislava
ID: 3701274   Megjelentetés dátuma: 25.7.2019   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   od 950 EUR (v závislosti od skúsenosti a iných faktorov)