Lead Engineer - parts development

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Lozorno
od 2 200 euro v závislosti od skúseností a zručností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do novo vznikajúceho teamu hľadám skúseného kandidáta na pozíciu Lead Product Engineer . Ako Produktový inžinier budete súčasťou základného tímu inžinierov a dizajnérov, ktorí budú mať na starosti dizajn / vývoj a integráciu komodít v interiéri, podporovaný infraštruktúrou špecialistov z oblastí ako sú nástroje / proces / validácia / riadenie programu.

- Diel budete rozvíjať prostredníctvom virtuálnych fáz na dohodnuté načasovanie programu a načas zabezpečenie nábehu nástrojov s plne validovaným, kompatibilným a optimalizovaným dizajnom.
- Osobitný dôraz sa bude klásť na zníženie hmotnosti, nákladov a zabezpečeniu najlepšej kvality.
- Komunikácia s OEM a interným teamom dizajnérov
- Budete zodpovední za riadenie svojho vlastného času a plánovanie potrebných aktivít / stretnutí na realizáciu projektu v rámci rozpočtovaných hodín.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

TIER 1 dodávateľ

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- skúsenosti s vývojom interiérových častí aspoň 3 roky
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- Nemecký jazyk výhoda
- Ochota cestovať na krátkodobé služobné cesty v EU
- Znalosti GD&T, DFM / DFA, CAE / FEA, CAD, FMEA, DVP & R, DFMEA

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3698638  Megjelentetés dátuma: 24.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 2 200 euro v závislosti od skúseností a zručností kandidáta