Baví Ťa Front-end aj cestovanie a ty sa nevieš rozhodnúť? Ponúkame Ti možnosť spojiť dve vášne!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Nemecko, Rakúsko, Kanada (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
2000€ brutto (Vašu odbornú kvalifikáciu a doterajšie skúsenosti zvážime individuálne.)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho exkluzívneho klienta hľadáme posilu pre Front-end prostredie s možnosťou cestovania. Budeš môcť cestovať do krajín ako Švajčiarsko, Rakúsko, Nemecko, Kanada, Rusko atď. Ak ťa baví oboje, tak sa radi s tebou stretneme.
Tvojou náplňou práce bude:
- Práca na projektoch zameraná na Backbase technology
- Vývoj používateľského prostredia použitím technológií - HTML, JavaScript, CSS
- Vytváranie jednostránkových aplikácií použitím komponentov: Angular, React a Vue
- Vytváranie aplikácií, ktoré sa budú spúšťať na mobilných zariadeniach pomocou programu Cordova, Ionic a React Native
- Implementácia návrhov UI/UX
- Analýza požiadaviek

Benefity, ktoré máme pre Teba pripravené:
- Kvalitné školenie
- 25 dní dovolenky
- Telefón s 20GB internetom, laptop
- Stravné lístky
- Občerstvenie a oddych na pracovisku(jóga, stolný futbal, meditačné večery...)
- Viac info na osobnom pohovore

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Spoločnosť sa venuje globálnemu, obchodnému a technologickému poradenstvu venovaným výlučne sektoru finančných služieb. Dodávajú inovatívne riešenia v oblasti bankovníctva, kapitálových trhov, poisťovníctva, riadenia bohatstva a investícií, financovania a rizika.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Veľa vecí ťa naučíme, ale predsa len by si mal mať tieto zručnosti:
- Hands on Front-end development
- 1,5 až 2 roky skúseností
- praktická skúsenosť s JavaScript poprípade Angular
- HTML, CSS, REACT
- Backbase je výhodou, vieme ťa zaučiť
- Ochota cestovať

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3686032  Megjelentetés dátuma: 8.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2000€ brutto (Vašu odbornú kvalifikáciu a doterajšie skúsenosti zvážime individuálne.)