Vieš nemecky a rád pomáhaš? Tak hľadáme práve teba! (pozícia vhodná aj pre absolventa) (Administratívny pracovník/čka)

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 350 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dohovoríš sa po Nemecky B2 a Anglicky (B1)? Chceš pracovať v medzinárodnej firme? Neváhaj a prihlás sa nám prostredníctvo tejto ponuky, všetkému ťa naučíme, stačí len chcieť!

Budeš komunikovať s klientmi, servismi a zmluvnými partnermi spoločnosti. Budeš delegovať klienta a sprevádzať ho procesom pri odovzdávaní auta. Práca v nádhernej kancelárii v centre mesta s možnosťou parkovania a kariérneho rastu. Bude komunikovať v Nemčine (Angličtine - firemný jazyk).

• Organizácia prepravy vozidla od klienta
• Komunikácia s dodávateľmi z hľadiska kontroly vozidla (zásoby, kontrola vozidla po odvážení, preprava vozidla)
• Importovanie vozidla do aukčných systémov, skontrolujte, či sú technické údaje správne načítané
• Zodpovednosť za konečné vysporiadanie zmluvy o odvedení
• Vytváranie faktúr za predaj vozidiel
• Nastavenie zostatkovej hodnoty vozidla na základe výstupov od dodávateľov
• Kontrola prijatých platieb za predaj vozidiel
• Komunikácia s internými / externými klientmi

• - Finančný príspevok na jazykové kurzy v rámci pracovného času
- Príspevok do III. piliera v hodnote 30€ (Po 1 roku)
- 4 dni dovolenky navyše (Sick days, podľa termínu nástupu)
- 25 dní dovolenky pre každého, bez ohľadu na vek
- Multisport karta
- Možnosť výhodného odkúpenia ojazdených vozidiel po skončení skúšobnej doby ( Raz ročne)
- Referral bonus za odporúčanie vhodného kandidáta

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náším klientom je medzinárodná spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1989 a poskytuje kompletný servis týkajúci sa lízingu vozidiel. Medzi zákazníkov spoločnosti patria veľké medzinárodné korporácie, malé a stredné podniky a profesionálni partneri. Spoločnosť poskytuje na mieru šité riešenia, ktoré pomáhajú optimalizovať mobilitu ich zamestnancov, a zároveň na seba preberá riziká súvisiace so správou vozového parku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3672711  Megjelentetés dátuma: 24.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 350 EUR/mesiac