Super communicative customer care wanted! 1150eur-1420eur+ bonuses!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Base salary from 1150 to 1420 Eur/Gross (deppending on your level of English and experience) + late shift bonuses

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Is English your passion? Do you like communicate in English? Can you improve your skills? American working hours - no obstacle for you? Then we are looking right for YOU!!
Your daily responsibility will be:
• Answer phone calls
• Customer interection
• Provide support and solutions for customers about the product
• Solve customer requirements

• Universal vouchers
• Free taxi after 10:30 PM
• Special working time contribution
• Sports activities....

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

A global award winning North-American corporation.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Fluent English (written and verbal form-B2/C1)
• Basic knowledge of technology (TV, Media, Internet...)
• Fan of problem solving
• Stress resistance
• Good communication skills

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3664742  Megjelentetés dátuma: 13.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Base salary from 1150 to 1420 Eur/Gross (deppending on your level of English and experience) + late shift bonuses