Vitajte v Adecco Slovensko

Ak si šikovný/á a rád pracuješ s normami, vieš sa pohybovať v oblasti analýz FMEA a FTA+ máš elektrotechnický základ. Pridaj sa k nám do tímu. Žilina

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto)
Min. 1000€ brutto junior kandidát+ var.zložka (výška mzdy závisí od praxe a skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta hľadáme do inžinierskeho centra šikovného kandidáta, ktorý sa bude venovať analýze bezpečnosti v oblasti zabezpečovacích a riadiacich systémov v železničnej doprave.

• kvalitatívne a kvantitatívne analyzovanie bezpečnosti a rizík v oblasti dopravy
• kontrola dokumentov podľa EÚ noriem
• analýza bezpečnostných rizík zabezpečovacích a riadiacich systémov v oblasti železničnej dopravy
• spolupráca s HW a SW projektantmi
- FMEA a FTEA analýzy kvality

• Skvelý tréningový a rozvojový program formou business školení
• Navyše dni voľna - sick days, bridge days
• Rôzne zamestnanecké a sociálne benefity (doplatenie PN, príplatok pri nar.dieťaťa
• Budovanie skvelého tímu aj prostredníctvom teambuildingových aktivít
• Ročné prehodnocovanie platu
• Bonus v prípade odporúčenie nového zamestnanca

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Klient je špičkou v oblasti automatizácie, ifnormačných technológií a medicínskej techniky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické oblasť bezpečnosť riadenia procesov v doprave, matematické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • práca s elektrotechnickou dokumentáciou a normami - potrebná
  • vynikajúca znalosť anglického jazyka
  • analýzy kvality FMEA a FTEA
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

Prosím zasielať životopis v slovenskom aj anglickom jazyku.

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Daniela Dlabača 775/33
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivana Hricová
E-mail: poslať životopis
ID: 3660785   Megjelentetés dátuma: 17.10.2019   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   Min. 1000€ brutto junior kandidát+ var.zložka (výška mzdy závisí od praxe a skúseností kandidáta)