Výrobný manažér

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
dohodou
od 1800€ brutto ( mzda sa odvíja od skúsenosti a praxe kandidáta-možnosť fin. rastu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného nemeckého klienta hľadáme výrobného manažéra v hutníckej výrobe pre Nemeckú spoločnosť v Žiline.

Popis pracovnej pozície:
- riadenie výroby výkovkov
- riadenie výroby náradia
- príprava výrobných plánov
- preverovanie a potvrdzovanie vyrobiteľnosti jednotlivých odvolávok na základe požiadaviek zákazníka
- sledovanie výkonov oddelení na dennej báze (v prípade odchýlok nastavenie opatrení)
- vyhodnocovanie výkonov na jednotlivých pozíciách
- radenie externých služieb pri výrobe náradí, tepelnom spracovaní...
- denné disponovanie s dodávateľmi
- riadenie procesu nákupu - priamy, režijný materiál a pod.
- zabezpečovanie školení pre zamestnancov
- riešenie likvidácie odpadu cez ext. poskytovateľa
- priamy zástup generálneho manažéra - disciplinárna právomoc

- práca v perspektívnej nadnárodnej spoločnosti
- príspevok na DDS
- služobný telefón, možnosť služobného auta

Informácie o výberovom konaní

Prosím zasielať životopis v slovenskom aj anglickom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Nemecká spoločnosť, zaoberajúca sa produkciou výrobkov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

hutnícke, strojárske, technické, výroba, plánovanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

- schopnosť presadiť sa
- znalosť systémov a noriem na zabezpečenie kvality - IATF
- počítačové znalosti Word, Excel
- komunikatívna znalosť anglického, alebo nemeckého jazyka

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3646024  Megjelentetés dátuma: 16.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1800€ brutto ( mzda sa odvíja od skúsenosti a praxe kandidáta-možnosť fin. rastu)