Výnimočná ponuka pre IT developera!

Talent Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
minimálna nástupná mzda od 1500€ (v závislosti od skúsenosti a seniority kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho spoľahlivého klienta, ktorý je absolútnou 1tkou v inováciách hľadáme vývojára pre centrálny bankový systém. Máš jedinečnú šancu byť členom úspešnej a silnej spoločnosti, ktorá je leadrom na trhu.

Náplň práce:
• analýza, návrh a vývoj architektúry
• integrácia, úprava a údržba modulov
• technická dokumentácia
• spolupráca s projektovým tímom

Benefity:
• dovolenka navyše
• podieľanie sa pri vzniku nových inovácií
• kvalitný odborný a osobný rozvoj
• nadštandardné ohodnotenie
• zaujímavé kariérne príležitosti
Bližšie upresnenie na pohovore.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Spoločnosť patrí medzi najinovatívnejších lídrov na Slovensku v bankovom sektore.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Potrebné zručnosti a skúsenosti:
• SQL
• XML
• UNIX-like systémy
• skúsenosť s programovaním aplikácií
• logické a analytické myslenie
• záujem o nové technológie

Výhoda(nie podmienka):
• znalosť platformy T24 TEMENOS
• znalosť MQ/JMS

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3644956  Megjelentetés dátuma: 21.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: minimálna nástupná mzda od 1500€ (v závislosti od skúsenosti a seniority kandidáta)