HR Business Partner

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
plat od 1900 v závislosti od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máme otvorenú skvelú novú príležitosť SENIOR HR BUSINESS PARTNER. Jedná sa o komplexnú HR rolu, ktorá sa vie rýchlo vypracovať na HR managera. Hľadáme človeka z veľkej korporátnej spoločnosti.

Vašou náplňou práce bude:

- Vedenie a účasť na lokálnych a globálnych projektoch
- Poskytovať poradenstvo v oblasti pracovného práva, pracovných zmlúv a legislatívy
- Vytvárať odborné stanoviská v oblasti odmeňovania a benefitov
- Byť partnerom pri vyhľadávaní, identifikovaní a rozvoji talentov
- Zastrešovať kariérne poradenstvo a rozvojové stretnutia
- Vytvárať stratégie v oblasti organizačného rozvoja
- Poskytovať poradenstvo a mediáciu pri riešení hraničných situácií (nízky výkon, absencia, konflikty,...)
- Poskytovať koučing a poradenstvo v širokej škále HR oblastí
- Pravidelný reporting

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Výroba

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

- 5 rokov skúsenosti v HR BP, osobná zrelosť - skúsenosti z medzinárodného prostredia/vyrobná spoločnosť
- silné interpersonálne zručnosti a empatia
- orientácia na klienta a poskytovanie servisu
- vnútorná motivácia a orientácia na výsledok
- schopnosť podporovať a povzbudzovať ostatných
- vysoká samostatnosť a analyticko-koncepčné myslenie
- plynulá znalosť ANGLICKÉHO JAZYKA

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3642857  Megjelentetés dátuma: 4.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: plat od 1900 v závislosti od skúseností kandidáta.