Test Lead (pre krajiny západnej Európy)

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 200 - 3 300 EUR/ brutto/ mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete patriť medzi inovátorov? Chcete viesť ľudí a zároveň využívať Vaše skúsenosti IT Testera?
Potom príďte pracovať pre nášho klienta a cestovať v rámci práce do krajín ako sú najmä Nemecko , Rakúsko a Švajčiarsko.

Vašou úlohou bude:

• Vedenie testovacích tímov v rámci projektov v medzinárodnom prostredí
• Definovanie testovacieho prístupu a vykonávanie funkčných a nefunkčných testovacích prípadov pre softvérové ​aplikácie a rozhrania
• Podpora obchodných jednotiek v rôznych fázach testovania
• Manažovanie defektov - nastavenie procesov a uľahčenie stretnutí týkajúcich sa manažovania defektov
• Zabezpečenie kvality projektu (preskúmanie obchodných požiadaviek, technických špecifikácií a revízií kódu)
• Spolupracovať s inými pracovníkmi, ako sú SW architekti, SW inžinieri, SW konzultanti, testovací konzultanti / inžinieri / manažéri, obchodní analytici a projektoví manažéri alebo technickí projektoví manažéri
• Plánovanie, vytváranie, nastavovanie a prevádzkovanie automatizovaných testov
• Vypracovávanie a zverejňovanie testovacích reportov
• Zodpovednosť za riadenie ľudí (rozvoj zručností, odborná príprava atď.)

Atraktívny balík benefitov, ktorý bude predstavený na osobnom pohovore.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Popredný svetový poskytovateľ podnikového poradenstva, IT, digitálnych a transformačných služieb predovšetkým v oblasti finančníctva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• 3 roky skúsenosti ako Test Leader alebo na podobnej pozícii
• Znalosti SQL so zameraním na selekciu príkazov
• Skúsenosti s metódami/ nástrojmi automatizovaného testovania
• Spoľahlivosť, asertivita a schopnosť zamerať sa na výsledky
• Dobré komunikačné zručnosti, tímový hráč
• Projekty pre klientov v krajinách západnej Európy( najmä Nemecko , Rakúsko a Švajčiarsko)- je potrebná ochota cestovať na stránku klienta
• Schopnosť komunikovať v nemčine je nevyhnutnosťou

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3641110  Megjelentetés dátuma: 16.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2 200 - 3 300 EUR/ brutto/ mesiac