Projektant elektrických rozvodov s nemeckým jazykom

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1700 EUR v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Skvelá príležitosť pre elektroprojektantov byť členom medzinárodného tímu. Výsledkom práce bude naprojektovanie elektrických rozvodov pre veľké projekty, vykonanie určených fáz projektu až po uskutočnenie funkčných skúšok. Práca je vykonávaná v Bratislave (80% času) plus 20% času sa cestuje po regióne EMEAS podľa prideleného projektu.

Náplň práce:
- Prebranie svojej časti projektu
- Projektovanie elektrických rozvodov podľa zadania pre elektrárne, rafinérie atď.
- Výber vhodných elektrozariadení (ističe, meniče, káble, frekvenčné rozvádzače...)
- Návrh vhodných ochranných a riadiacich funkcií
- Kontrola návrhu a vykonanie funkčných skúšok

- zaujímavá a motivujúca práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- voliteľné čerpanie benefitov v objeme 510 eur na kalendárny rok (cafeteria)
- životné poistenie
- 4 sickdays
- flexibilný pracovný čas

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Klient je svetový špecialista v oblasti manažmentu elektrickej energie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý

Kandidát by mal byť orientovaný na detail a komunikatívny.
Práca je vykonávaná v Bratislave (80% času) plus 20% času sa cestuje po regióne EMEAS podľa prideleného projektu.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3634429  Megjelentetés dátuma: 5.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Od 1700 EUR v závislosti od skúseností