Obchodný zástupca s Vyhláškou § 22 pre východ SR

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
asap
1 000 - 1 800 EUR/mesiacod 1350 EUR brutto, v závislosti od skúseností + ročný bonus 23%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta z oblasti energetiky obsadzujeme pozíciu obchodného zástupcu, ktorého hlavnou náplňou bude predovšetkým
- Spolupráca s existujúcimi zákazníkmi a vyhľadávanie nových zákazníkov v pridelenom regióne za účelom získania nových obchodných príležitosti
- Prezentácia noviniek a nových riešení pre zákazníkov
- Poskytovanie konzultácií, príprava ponúk, technická podpora
- Pravidelné rokovania, návštevy, školenia, semináre

- zaujímavá a motivujúca práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- široká škála zamestnaneckých benefitov (voliteľné čerpanie benefitov v objeme 510 eur na kalendárny rok - cafeteria; životné poistenie; 4 sickdays; flexibilný pracovný čas a iné)
- notebook, mobilný telefón, auto
- práca v príjemnom a profesionálnom prostredí

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Líder v oblasti energetického manažmentu a automatizácie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, technické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prax ako obchodný zástupca
- vyhláška 718, § 22 POTREBNÁ !!!
- komunikatívnosť a príjemné vystupovanie

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3610393  Megjelentetés dátuma: 7.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000 - 1 800 EUR/mesiacod 1350 EUR brutto, v závislosti od skúseností + ročný bonus 23%