Hľadáme disponenta obalového materiálu pre nášho medzinárodného klienta

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Lozorno
Mzdové podmienky (brutto)
od 1150 Euro/ mesačne v závislosti od pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho medzinárodného klienta hľadáme spoľahlivého Disponenta obalového materiálu, ktorý bude mať na starosti celé obalové hospodárstvo.

Tvojou náplňou práce bude:

• plánovať a organizovať dopravu obalového materiálu, minimalizácia nákladov spojených s vratnými obalmi
• vedenie a odsúhlasovanie konta vratných obalov s dodávateľmi a zákazníkmi
• operatívne riešenie vzniknutých rozdielov – komunikácia s dodávateľmi/zákazníkmi, riešenie reklamácií
• evidencia a riadenie schvaľovania baliacich predpisov s dodávateľmi, zákazníkmi a interne v rámci spoločnosti
• zaškoľovanie na dodržiavanie baliacich predpisov interne v rámci logistiky
• zabezpečenie čistenia a opravy vratných obalov
• plánovanie a organizácia dopravy obalového materiálu, minimalizácia nákladov spojených s vratnými obalmi
• kalkulácie a inventúra potrebného množstva vratných obalov v obehu
• zabezpečovanie a kontrola optimálneho množstva vratných obalov na sklade
• návrhy na zlepšenia v obalovom hospodárstve
• zodpovednosť starostlivosť a údržbu kmeňových dát
• zodpovednosť za vystavovanie logistických reklamácii v systéme SQTS
• zodpovednosť za dosahovanie výsledkov KPI + reporting
• podľa potreby vykonávať i ďalšie činnosti podľa pokynov nadriadeného v rámci druhu práce dohodnutého v pracovnej zmluve
• kooperovať a podieľať sa na zabezpečení dosiahnutia hospodárskych výsledkov firmy

• Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• 5 dní dovolenky nad rámec zákona
• Príspevok na stravovanie v novej závodnej jedálni
• Letný a zimný bonus -cca 65% z mesačného platu
• Príplatok za poobedňajšiu zmenu 0,20 ,-€
• Príplatok za nočnú zmenu 0,56 ,-€
• Práca vo sviatok 100%
• Odmeny za prácu cez víkend (sobota - 25%, nedeľa - 50% )
• Odmena za 100% ročnú dochádzku 150,-€
• Vernostný bonus podľa odpracovaných rokov vo výške od 20,-€ do 35,€
• Príjemný pracovný kolektív
• Príspevok zamestnávateľa do 3. Piliera
• Doprava na pracovné zmeny – ZDARMA
• Poskytnutie ubytovania
• Vitamínové balíčky, vianočné darčeky, firemný večierok

Informácie o výberovom konaní

• Experience / Skúsenosti: Min. 2 roky na podobnej pozícii
• Skúsenosti s MRP systémom
• Nemecký jazyk alebo Anglický jazyk aktívne
• Znalosť: MS Office (Word, Excel, Outlook)
• Vodičský preukaz B

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

TIER 1 dodávateľ / Automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

• komunikatívnosť
• samostatnosť
• tímová práca
• kreativita
• rozhodnosť
• cieľavedomosť a zodpovednosť
• ochota neustále sa zlepšovať
• odolnosť voči stresu

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3598974  Megjelentetés dátuma: 12.2.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1150 Euro/ mesačne v závislosti od pracovných skúseností