Procesný inžinier - elektrotechnik

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Nová Dubnica
Termín nástupu
dohodou
Ponúkame základnú mzdu minimálne 1400,- Eur brutto (v závislosti od skúseností kandidáta). Vaša mzda však nemôže byť jednostranným rozhodnutím, preto sa s Vami radi porozprávame.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme elektrotechnického inžiniera so skúsenosťou v oblasti SMT, ktorý sa chce podieľať na nových projektoch a má záujem o profesný rast.

Náplň práce:
- Implementácia vhodných pracovných postupov a technológií v závislosti od požiadaviek klienta
- Výber vhodných výrobných zariadení
- Zodpovednosť za potrebnú dokumentáciu
- Tvorba plánov údržby, ich kontrola a stanovenie potreby náhradných dielov
- Sledovanie prestojov, identifikácia príčin a návrh nápravných opatrení
- Analýza výsledkov testov, optických kontrol a vizuálnych kontrol
- Návrh na optimalizáciu paramentrov programov
- Spolupráca pri tvorbe FMEA a CP
- Komunikácia s dodávateľmi technológií, SW a HW
- Školenia testerov a operátorov

- Práca v medzinárodnom prostredí
- Možnosť kariérneho rastu
- Firemné benefity, organizovanie akcií pre zamestnancov
- Príspevok do III. piliera
- Športové aktivity
- Flexibilný pracovný čas
- Možnosť prehodnotenia mzdy po 1. roku

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Výroba elektrotechnických komponentov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

- Skúsenosť v oblasti SMT
- Znalosť FMEA, Control Plan
- Organizačné schopnosti
- Zodpovednosť, komunikatívnosť

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3577890  Megjelentetés dátuma: 18.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Ponúkame základnú mzdu minimálne 1400,- Eur brutto (v závislosti od skúseností kandidáta). Vaša mzda však nemôže byť jednostranným rozhodnutím, preto sa s Vami radi porozprávame.