Operátor výroby - Kysucké Nové Mesto! práca vhodná aj pre ženy! Mzda až 850€ brutto!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 850 EUR/mesiac4,32€/hod. + BONUSY do 100€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha strojov a zariadení na výrobu kovových rámov
Manuálne nakladanie a vykladanie kovových komponentov
Manipulácia s dielcami a komponentami
Ďalšie pridelené úlohy
Práca vhodná pre mužov aj ženy
Práca na 3 zmeny/8 hod. zmeny/ Pon- Pia
Kompletné zaškolenie na pozíciu
Práca vhodná pre absolventa bez skúseností
Práca v dobrom kolektíve
Miesto výkonu práce je na Športovej ulici Kysucké Nové Mesto

Dlhodobá a stabilná práca na HPP
Prechod do kmeňového stavu už po 4 mesiacoch
Motivačné finančné ohodnotenie - základná mzda je od 4,32€ /hod. + BONUSY
BONUSY: dochádzkový 70€, výkonnostný 30€, polročné a ročné bonusy
Stravné lístky v hodnote 4€
Príplatok na cestovné podľa km
Príjemný kolektív
Kompletné zaškolenie zamestnancov
Možnosť kariérneho postupu
Voľné víkendy
Zabezpečená pracovná obuv a odev
Starostlivosť koordinátora
Vyplácanie mzdy na účet 15. v mesiaci
Preplatenie lekárskej prehliadky v plnej výške

V prípade, ak spĺňaš vyššie uvedené požiadavky a naša pozícia Ťa zaujala:
a) pošli nám svoj životopis na [email protected], prípadne nás kontaktuj telefonicky na bezplatnej linke 0800 800 246 klapka 3,
b) alebo nás navštív osobne na adrese Daniela Dlabača 33 v Žiline (budova Stavizolu, 1. poschodie).

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta - spoločnosť, ktorá vyrába komponenty pre automobilový priemysel, s pobočkami v 5 krajinách sveta.
Hlavným výrobným programom sú rámy automobilových sedačiek.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Máš chuť pracovať
Si spoľahlivý a zodpovedný
Manuálne zručný
Máš dobrý zdravotný stav

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3572853  Megjelentetés dátuma: 19.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 - 850 EUR/mesiac4,32€/hod. + BONUSY do 100€