Obchodný zástupca/ HR services and solutions

Talent Solutions - ADECCO

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
min. 1000 eur fix / v závislosti od skúseností + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu spoločnosť hľadáme nového dynamického kolegu "huntera" ,"salesáka", ktorý by podporil náš tím v oblasti Business Developmentu a ktorý by zodpovedal za aktívny predaj našich HR riešení, služieb a našej značky v rámci Bratislavského, Nitrianskeho a Trnavského kraja.
Ak máš chuť pracovať a máš obchodného ducha, daj nám o sebe vedieť.

Náplň práce:
- zodpovednosť za aktívnu akvizíciu nových zákazníkov v rámci danej lokality, predstavenie a predaj služieb,
- denná aktívna účasť na obchodných stretnutiach s klientmi,
- negociácia podmienok spolupráce,
- zodpovednosť za prípravu obchodných kalkulácii, ponúk a obchodných zmlúv,
- zodpovednosť za budovanie a udržiavanie vzťahov s klientmi,
- zodpovednosť za obchodné výsledky,
- poskytovanie servisu a poradenstva pre klientov,
- zodpovednosť za kooperáciu s pobočkami a centrálou, ktoré poskytujú klientom dodanie služieb,
- reporting.

- silné zázemie úspešnej spoločnosti s medzinárodnou pôsobnosťou
- firemný automobil, notebook, telefón
- príspevok na stravovanie hradený 100% zamestnávateľom
- 1 týždeň dovolenky nad rámec stanovený zákonom
- príspevok na jazykovú výučbu
- doplnkové dôchodkové poistenie
- tím príjemných kolegov
- možnosť kariérneho rastu
- účasť na rôznych športovo - zábavných podujatiach

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre našu spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- SŠ/ VŠ vzdelanie
- obchodnícky duch
- obchodný drive, orientácia na výsledok
- komunikatívnosť, prezentačné skúsenosti
- predchádzajúca prax na obchodnej pozícii - výhodou, nie podmienkou
- skúsenosť s aktívnou akvizíciou - výhodou
- skúsenosti s predajom služieb B2B – výhodou
- AJ – stupeň B2, pokročilá úroveň - PODMIENKOU!
- VP- skupiny B, aktívny vodič
- schopnosť pracovať pod stresom
- flexibilita

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3549704  Megjelentetés dátuma: 29.11.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: min. 1000 eur fix / v závislosti od skúseností + variabilná zložka