IT Tester (automatizované testovanie)

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
OD 1 600 EUR /mesiac vyššie + variabilná odmena, skúsenosti budú zohľadnené v ponuke motivujúcim finančným ohodnotením

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máte skúsenosti s automatizovaným testovaním, chcete posúvať svoje technické zručnosti na vyšší level a zabezpečovať kvalitu produktov pre nášho klienta, je tu príležitosť práve pre Vás.

Vašou úlohou bude:

- Vytváranie testovacích scenárov podľa špecifikácie požiadaviek
- Vypracovanie automatizovaných testov, pravidelné testovanie a vyhodnotenie výsledkov testov
- Údržba a zdokonaľovanie testovacej zostavy (testová stabilita, efektivita testu, skrátenie doby testovania)
- Inštalácia a prevádzka testovacieho prostredia vo virtuálnych strojoch

Atraktívny balíček finančných aj nefinančných benefitov, medzi ktoré patrí:

Možnosť odborného a osobnostného rastu(business a produktové školenia, jazykové kurzy, soft skills tréningy…)
Voľné dni navyše (bridge days, sick days)
Starostlivosť o zdravie (wellness, športové aktivity, fitness, doplatok ušlej mzdy pri PN a OČR)
Teambuildingy
Program pre rodiny(príspevok pri narodení dieťaťa, odchode na materskú dovolenku, príspevok na škôlku a detské tábory)
Retention program (príspevok pri pracovnom výročí, životnom jubileu, doplnkové dôchodkové sporenie, zamestnanecké pôžičky)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Globálna medzinárodná spoločnosť pôsobiaca najmä v oblastiach informačných a komunikačných technológií.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Skúsenosti s automatizovaným testovaním
- Skúsenosti s Git, nUnit, Selenium alebo porovnateľnými nástrojmi a s nástrojmi na správu testov (Jira)
- Výhodou sú schopnosti kódovania v ľubovoľnom z nasledujúcich jazykov: JavaScript, TypeScript, C #, .Net
- Investigatívne schopnosti, analytické a logické myslenie

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3543662  Megjelentetés dátuma: 8.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: OD 1 600 EUR /mesiac vyššie + variabilná odmena, skúsenosti budú zohľadnené v ponuke motivujúcim finančným ohodnotením