Technik údržby - automotive

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
ASAP
od 1300€ - 1600€ na základe skúsenosti + benefity a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyznáš sa v údržbe? Máš skúsenosti so vstrekolismy? Más technické myslenie, vyhlášku § 22 (minimálne) a vieš pracovať samostatne? Dokážeš opraviť takmer čokoľvek? Vieš sa vynájsť a superman je oproti tebe slabý odvar? Potom si náš človek.

Vašou hlavnou úlohou bude:
- diagnostika závad a opravy strojov a zariadení, nastavovanie a preverovanie ich funkčnosti s cieľom minimalizovať prestoje,
- vykonávanie preventívnej a prediktívnej údržby,
- inštalácia, údržba a opravy elektrických slaboprúdových rozvodov, ich súčastí a zariadení,
- inštaláciu, údržbu a opravy riadiacich obvodov, ovládacích prvkov, komponentov automatizačnej a regulačnej techniky, systémov a prevádzkových parametrov zariadení,
- evidencia a inventúra náhradných dielov, inventúry spotrebného materiálu a evidencia spotrebu energií,
- evidencia o poruchách, opravách a prevádzkových stavoch strojov a zariadení.

Práca pre svetovú špičku v odbore,
- Príležitosti pre kariérny rozvoj – v rámci divízie i v rámci skupiny
- Motivujúci systém ročného odmeňovania
- Ročný bonus vyplácaný dvakrát ročne
- Príspevok do 3.piliera DDS
- Možnosť navštevovania jazykových kurzov
- Profesné tréningy
- Sociálne podujatia (teambuildingy, firemné večierky, rodinné akcie...)
- Športové aktivity
- Príspevky zo sociálneho fondu
- Maximálny príspevok na vreckové počas služobných ciest
- Stravovanie v jedálni za výhodné ceny

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku spolu s fotografiou. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Francúzsky výrobca plastových súčiastok pre automobilový priemysel. Firma zásobuje najmä automobilový priemysel, vyrába však aj pre zdravotníctvo a odpadové hospodárstvo. Doteraz dodával hlavne americkým koncernom General Motors a Ford, ako aj francúzskemu Renaultu a PSA.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3542849  Megjelentetés dátuma: 6.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1300€ - 1600€ na základe skúsenosti + benefity a príplatky