Skladník - feeder v areáli KMS Rozširujeme tím! Vhodné aj pre absolventov!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
868,57 EUR/mesiac+ BONUSY a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce skladníka - feedera:
- Kontrola požiadaviek v PDA počitačom
- Práca s motorovým vozíkom ("Včielka")
- Feeding plných boxov alebo vozíkov na linku
- Zavážanie prázdnych boxov alebo vozíkov z linky
- Udržiavanie poriadku (5S)
- Manipulácia so separovaným odpadom
- Ďalšie pridelené úlohy
- Kompletné zaškolenie na pozíciu
- Práca v tichom prostredí a v dobrom kolektíve
- Práca na 3 zmeny
- Miesto výkonu práce je Teplička nad Váhom

Stabilná práca na HPP
Prechod do kmeňového stavu zamestnancov po 6. mesiacoch
Voľné víkendy
Príjemný kolektív
Zabezpečenie dopravy Kia busy
Stravné lístky alebo využívanie jedálne priamo v závode
Fixný plat + Štvrťročné, polročné a ročné bonusy, príplatky za nočné a poobedné zmeny

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

- Ochota pracovať na 3 zmeny
- Chuť učiť sa nové veci

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3532133  Megjelentetés dátuma: 25.10.2021  Alapbér (bruttó): 868,57 EUR/mesiac