Technik údržby - Prešov

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
650€/brutto + zaujímavé bonusy, príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného technika údržby pre nášho významného klienta v Prešove.
Hľadáme niekoho, kto sa vyzná do techniky, vie si poradiť s rôznymi poruchami strojov a táto práca ho baví. Vhodné aj pre šikovných absolventov elektrotechnických odborov, ktorí chcú nabrať prvé pracovné skúsenosti.

Náplň práce:
- preventívna, dôkladná údržba podľa plánu
- údržba strojového parku podľa plánu
- zásahy v prípade poruchy alebo nastavenie pracoviska pred jeho spustením

Na tejto pozícii sa budete podieľať na:
- zriadení a vedení skladu nutných spotrebných súčiastok strojového parku
- vedení denníka so súhrnom rôznych porúch a príčin odstavených strojov

Nástup do práce možný IHNEĎ.

• nejedná sa o prácu cez agentúru, budete priamo zamestnaný vo výrobnej spoločnosti ako ich kmeňový zamestnanec (podpis zmluvy sa uskutočňuje priamo vo firme)
• príjemné pracovné prostredie (neprašné, nehlučné, v zime vykurované, v lete klimatizované)
• stravné lístky – nad rámec zákona
• atraktívny bonusový systém - mesačný bonus, výkonnostný bonus, dovolenkový bonus, vianočný bonus
• príplatky- nad rámec zákona

Informácie o výberovom konaní

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ:
Registrujte sa priamou reakciou na tento inzerát alebo nám zašlite životopis e-mailom na [email protected], do predmetu správy uveďte TECHNIK ÚDRŽBY PREŠOV.
Na pohovor budú prizvaní iba vyhovujúci kandidáti, ktorí spĺňajú podmienky. Ďakujeme za pochopenie.
Nástup do práce IHNEĎ.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- platná vyhláška min. §21 - podmienkou
- znalosť preventívnej údržby strojov a nástrojov
- prax na pozícii Technika údržby - veľkou výhodou
- technické myslenie
- záujem o danú problematiku
- zodpovednosť, flexibilita, spoľahlivosť, precíznosť

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3501630  Megjelentetés dátuma: 30.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 650€/brutto + zaujímavé bonusy, príplatky