Šance pre juniorného C# / QA sys admina

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Levice
Základná zložka mzdy na ponúkanej pracovnej pozícii je 1300 € brutto mesačne. K základnej zložke mzdy môže zamestnávateľ priznať variabilnú zložku mzdy vo forme pravidelných prémií a benefitov podľa Personálnej a sociálnej politiky spoločnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného a ambiciózneho človeka ktorý chce naštartovať svoju kariéru v oblasti IT a nebojí sa nových výziev. Ak teda chceš využívať tvoje doterajšie znalosti a tiež sa neustále zlepšovať a kariérne rásť, využi túto možnosť a pošli svoj životopis.
Medzi tvoje pracovné povinnosti bude patriť:
• Starostlivosť o Selenium Grid
• Updateovanie web driverov
• Programovanie a skriptovanie
• Vývoj Jenkins buildov a ďalšie zaujímavé výzvy

• 13. a 14. plat a ďalšie zamestnanecké benefity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

sw firma

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Zhruba ročné skúsenosti s Linux/Unix
• Znalosť procesov v software quality assurance
• Znalosť C#
• Základy JIRA a Confluence
• Silné chápanie procesov automatizácie
• HAProxy

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3453664  Megjelentetés dátuma: 9.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Základná zložka mzdy na ponúkanej pracovnej pozícii je 1300 € brutto mesačne. K základnej zložke mzdy môže zamestnávateľ priznať variabilnú zložku mzdy vo forme pravidelných prémií a benefitov podľa Personálnej a sociálnej politiky spoločnosti.