Máš nos na správnych ľudí ? Pracuj ako Recruiter

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Prievozská 4b, 821 09 Ružinov
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

A si zároveň komunikatívny a vnímavý ? Pohybuješ sa vo svete HR ? A tvojim cieľom je nájsť správnych ľudí na správne miesto ? Tak čítaj ďalej ...

V tvojej kompetencii bude zastrešovanie celého náborového procesu – aktívne vyhľadávanie a selekcia vhodných kandidátov, hodnotenie a výber kandidátov, vedenie pracovných pohovorov a konečná kompletizácia náboru.

Ak je komunikácia s ľuďmi tvoja silná stránka využiješ ju v dennej komunikácii s klientmi spoločnosti v slovenskom aj v anglickom jazyku.

Pre efektívne pracovné nasadenie budeš vytvárať týždenné reporty.

Každý deň budeš pracovať s databázou uchádzačov aby nám neušiel žiadny vhodný kandidát pre nášho klienta.

A aké benefity ti za to ponúkame ?? ...

* čaká ťa práca v medzinárodnej spoločnosti v mladom a dynamickom kolektíve
* ak si ambiciózny a vieš čo chceš tak máš u nás možnosť kariérneho rastu
* keďže letné horúce dni sú už tu a každého z nás to ťahá von, máš možnosť skrátiť si pracovný piatok
* sme pohodoví kolegovia, tak si buď istý, že sa na tvoje narodeniny či meniny nezabudne
* jednou z našich základných hodnôt je tímový duch, ktorého utužujeme na teambuildingoch
* pre rozhýbanie tela Ti ponúkame Multisport Kartu
* Adecco si svojich ľudí chráni a preto Ti ponúkame výhodné poistenie

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.
AJILON, dcérska spoločnosť, je zameraná výhradne na dodávanie ľudských zdrojov v oblasti IT segmentu a to v širokej škále dodávaných služieb a IT expertov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Personálny manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

A čo je našou požiadavkou ? Ak máš:
* skúsenosti vo svete HR minimálne 1 rok
* práca na profesijných portáloch ti nie je cudzia a kreativita patrí medzi tvoje silnejšie stránky
* tvoj anglický jazyk je na komunikatívnej úrovni
* tvoje silné stránky sú komunikatívnosť a ambicióznosť
* a ak si človek, ktorý sa rád učí novým veciam a zároveň vie naučiť niečo nové ...

TAK HĽADÁME PRÁVE TEBA ! PRETO NEVÁHAJ A POŠLI NÁM SVOJE CV-čko V ANGLICKOM A SLOVENSKOM JAZYKU.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3439687  Megjelentetés dátuma: 4.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 €