Manažér kvality

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Košický kraj
Mzdové podmienky (brutto)
od 1 500 € v závislosti od skúsenosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máme pre Vás príležitosť pracovať pre zahraničnú výrobnú spoločnosť na pozícií Manažér kvality.

Spoločnosť Vám vie ponúknuť stabilnú a zaujímavú prácu v oblasti kvality v dynamickom prostredí. Od Vás však bude požadovať skúsenosti, znalosti a overiteľnú prax v oblasti riadenia kvality počas výrobného procesu.

Pracovná náplň:
- koordinácia a riadenie všetkých procesov kontroly kvality
- riadenie menšieho tímu kontrolórov kvality
- zaškoľovanie nových pracovníkov v oblasti riadenia kvality
- riadenie dokumentov kvality a dodržiavanie požiadaviek na kvalitu podľa ISO 9001
- dodržiavanie požiadaviek na kalibráciu a používanie meradiel
- vybavovanie zákazníckych reklamácií
- zodpovednosť za systém kvality a jeho zlepšovanie
- plánovanie a prevádzanie auditov kvality
- vypracovávanie, spracovávanie a podávanie správ o kvalite

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Požiadavky:
- VŠ vzdelanie technického smeru
- min. 3 ročné skúsenosti na obdobnej pozícií, prax v oblasti mechanického obrábania veľkou výhodou,
- schopnosť viesť ľudí
- znalosť AJ na komunikatívnej úrovni/ B2
- znalosť procesov a systémov kvality
- znalosti v oblasti technickej dokumentácie
- dobré organizačné a komunikačné zručnosti
- zákaznícky orientovaná osoba

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3434111  Megjelentetés dátuma: 11.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1 500 € v závislosti od skúsenosti