Dolgozzál az Adeccoval hetente csak négy napot! (Logisztikai központ munkás)

Talent Solutions - ADECCO

A munkavégzés helye
Szered
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
ASAP
Bérfeltételek (bruttó)
5,50 € / óra + 20% bónuszok (jelenlét és teljesítmény)

Az Ön munkaköre nem lesz monoton, de egyszerű, például:
- munka számítógéppel és olvasóval, mindennapi segítőkkel,
- a kifogásolt áruk állapota ellenőrzése és rögzítése a legmodernebb technológiák felhasználásával,
- a központ más részlegének munkatársaival való együttműködése.

Egyéb béren kívüli juttatások

Az Adecco, mint az egyik legnagyobb és legsikeresebb személyzeti ügynökség, egyszerű és nem monoton munkát kínál egy új logisztikai központban. Sikeres nemzetközi üzleti tevékenységet folytasson, és ne csak a lehetőséget kapja, hogy barátságos csapathoz és értékes tapasztalathoz tartozzon, hanem:
- ebéd 1 E-ért (3 fogásos menü)
- éves jutalom és érdekes bónuszok
- szabad hétvégék
- 10 különböző útvonalról szállítunk, egy áron
- egy ingyenes munkatámogató program, amely segít Önnek különböző élethelyzetekben

Információk a kiválasztási folyamatról

Mi az Ön rendelkezésére állunk:
- a szabad infoline-on 0800 200 100
- az FB-on: najlepsiapraca
- honlapunkon: www.najlepsiapraca.sk
- a közvetlen oldalon a regisztrációhoz: https://amazon.force.com/JobDetails?reqid=a0R0G000017VK8c&Agency=1&isApply=1
- Trnava (Hlavná 14) fiókunkban, ahol minden nap szívesen fogadjunk

Megbízó

Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

Közlekedés, logisztika

Az Adecco az egyik legnagyobb és legsikeresebb személyzeti ügynökség. Szolgáltatásokat nyújt átmeneti megbízásból, fő munkahely-felvételektől a kiszervezésig. A világon több mint 60 országban működik, és segít abban, hogy munkát talál mintegy 650 000 ember számára. Az Adecco Slovakia 2002 óta Szlovákiában van, és jelenleg 12 fiókja van a különböző régiókban.

Az AJILON az Adecco Slovakia leányvállalata, amely az informatikai szegmens kiszervezésére és felvételére összpontosít.

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

- legalább 18 éves kor
- alapismeretek a számítógépes munkavégzéssel
- pozitív hozzáállás a munkához, felelősség, megbízhatóság
- kiváló kommunikációs képesség, képesek új kollégák képzésére és bevonására
- hajlandóság dolgozni az éjszakai műszakban
- hajlandóság dolgozni két műszakban a hét folyamán :)

Talent Solutions has been operating in Slovakia since 2002, and it has built a network of nine branches and onsite offices throughout the country.

Talent Solutions has proven to be a flexible and unbiased company with respect for the specific characteristics and requirements of the Slovak job market, without compromising on the quality of services.

Even after many years on the market, we have not deviated from our mission to anticipate our clients’ needs and adhere to the highest standards that guarantee individual effective solutions.

Az alkalmazottak száma

50-99 alkalmazott
ID: 3429910  Megjelentetés dátuma: 9.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 5,50 € / óra + 20% bónuszok (jelenlét és teljesítmény)