Hľadáme elektroinštalatérov pre automobilový priemysel v Belgicku!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Koningshooikt, Belgicko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
14, 5559 €/h brutto a vyššie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme elektroinštalatérov so zameraním na montáž elektrických komponentov na výrobnej linke.
Vašou úlohou bude:
* zostavenie a inštaláciu rôznych elektrických komponentov a elektrických vedení na základe plánov a schém
* používanie konštrukčných a inštalačných techník, ako je vŕtanie, lepenie, nitovanie a spájanie skrutkami
* predbežná montáž zahŕňa Inštaláciu elektrického vedenia podľa plánu, umiestnenie zástrčiek, montážne/pred-pripojovacie rozvádzače a poistkové skrinky,
* montáž: inštalácia rôznych elektrických rozvodov na streche alebo podvozku (podľa plánu/schémy) pre riadenie motora, vzduchové jednotky, osvetlenie, audio-video, ...
* inštalácia a pripojenie spojovacích boxov, vonkajšie osvetlenie a signalizácia (predné, zadné a bočné svetlá) a osvetlenie interiéru, požiadavka zastavenia, osvetlenie dverí, ...
* inštalácia a zapojenie displeja palubnej dosky (podľa plánu/schémy) a inštalácia batérií,

Povinnosti:
* montáž automobilové podzostavy ako: prevodovky - batérie - volant - nápravy - motory,
* montáž, skrutkovanie a spájanie častí, aby ste vytvorili podzostavy, vrátane panelov, stĺpikov riadenia a jednotiek nápravy,
* nastavenie a tesnenie spojov a švíkov podľa špecifikácií so zameraním na elektrickú časť autobusu,
* kontrola plnenia brzdových, prevodových, chladiacich kvapalín a olejov,
* Inštalácia mechanických a elektrických komponentov a systémov, ako sú motory, prevodovky a nápravové jednotky, čerpadlá, drôtové zväzky, ovládacie panely prístrojov a výfukových, brzdových a klimatizačných systémov.

* kompletné zaškolenie na prácu,
* zmluva na plný úväzok,
* skvelé mzdové ohodnotenie,
* práca pre silnú a stabilnú organizáciu,
* prácu na zmeny

Mzdové ohodnotenie:
základná mzda 14, 4559€/h brutto a vyššie,
+ dôchodok vo výške 1,51%/h,
+ stravný lístok 7€/deň,
+ príspevok na prepravu,
+ ubytovanie zabezpečené max. 330€/mesiac,

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pre nášho klienta, spoločnosť pôsobiacu v automobilovom sektore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- máte skúsenosti s mechanickou alebo elektrickou montážou,
- ste zodpovedný, spoľahlivý a presný, máte zmysel pre detail,
- príjemná pracovná atmosféra a skvelí kolegovia,
- pre nášho klienta je veľmi dôležitá bezpečnosť a kvalita
- angličtinu máte na komunikatívnej úrovni,
- ste ochotní absolvovať holandské kurzy,

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3429903  Megjelentetés dátuma: 12.11.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 14, 5559 €/h brutto a vyššie