Operátor výroby v Belgicku

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Koningshooikt, Belgicko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2735€/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme:
* pracovníka na brúsenie zvarených spojov: brúsenie s elektrickými a pneumatickými brúsnymi valcami na zvaroch, drsných okrajoch a iných kovových nedokonalostí, ktoré sa majú odstrániť,
* operátora CNC laserového rezacieho stroja: obsluha a programovanie CNC stroja
* operátora ohýbacieho CNC stroja,
* operátora CNC stroja na ohýbanie rúr,
* manipulácia a obsluha niekoľkých CNC strojov,
* montážneho pracovníka v automobilovom priemysle, ktorý bude zodpovední za kontrolu a montáž dielov ako sú: sedadlá, brzdy, kufre atď.
* obsluha strojov na základe technických schém,

* možnosť zaškolenia
* zmluva na plný úväzok
* skvelé mzdové ohodnotenie
* silná a stabilná organizácia
* práca na 2 zmeny
Plat: 14, 5559 €/h a vyššie
+ 12,5% shiftpremium (+ 1,8194 €/h)
+ stravný lístok vo výške 7 €/deň
+ príplatok na dopravu cca 25€/deň
+ ubytovanie zabezpečené max. 330€/mesiac

Informácie o výberovom konaní

Pošlite prosím svoje CV v slovenskom aj anglickom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pre nášho klienta, spoločnosť pôsobiacu v automobilovom sektore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

* máte skúsenosti vo výrobnom prostredí
* ste zodpovedný, spoľahlivý, presný, máte zmysel pre detail
* práca na 2-zmeny (6h-14h & 14h-22h)
* príjemné pracovné prostredie a skvelí kolegovia
* pre nášho klienta je veľmi dôležitá bezpečnosť a kvalita.
* angličtinu máte na komunikatívnej úrovni
* ste ochotní absolvovať holandské kurzy

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3405846  Megjelentetés dátuma: 22.10.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2735€/brutto