Procesný inžinier Košice

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Košice
Mzdové podmienky (brutto)
od 1 000 €. Navýšenie na základe skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výzva pre skúsených procesných inžinierov!
Ponúkame Vám prácu v úspešnej zahraničnej spoločnosti pôsobiacej v oblasti automobilového priemyslu, kde Vašou hlavnou úlohou bude zlepšovať výkonnosť výroby a hľadať riešenia pre zvyšovanie produktivity a implementovať najlepšie opatrenia.

Pracovná náplň:

- kontinuálne zlepšuje výkonnosť výroby,
- hľadá riešenia pre zvyšovanie produktivity a implementuje najlepšie opatrenia,
- vedie všetky požadované aktivity pri definovaní procesu a prostriedkov nevyhnutných pri zavádzaní modifikácií do výroby,
- vytvára a participuje na FMEA a process flow chart,
- participuje na procesnom audite,
- participuje na príprave plánu údržby,
- definuje realizáciu a zabezpečuje inštaláciu liniek,
- zapája operátorov do predsériovej/sériovej výroby, za účelom optimalizácie linky prostredníctvom ich pripomienok,
- vytvára inštrukcie pre operátorov a zabezpečuje tréning v projektovej fáze alebo pri zmene výrobného procesu,
- definuje akčný plán na dosiahnutie frekvencie výroby linky zo správnym počtom operátorov.

- jazykové kurzy hradené spoločnosťou
- kariérny rast v nadnárodnej spoločnosti,
- odborné školenia,
- zahraničné služobné cesty

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- VŠ vzdelanie technického smeru /strojárske alebo elektrotechnické/
- min. 2 ročné skúsenosti na obdobnej pozícií,
- znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni B1
- znalosť funkcie strojov a zariadení vo výrobe
- znalosť kontrolných a metrologických nástrojov
- všeobecná znalosť nástrojov kvality – SPC, FMEA, APQP/PPAP
- skúsenosti s čítaním a kreslením technických výkresoch
- schopnosť riešiť vzniknuté problémy okamžite
- samostatnosť, proaktivita a zodpovednosť

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3399658  Megjelentetés dátuma: 11.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1 000 €. Navýšenie na základe skúseností