Pre nový proces Batch and Hold hľadáme skúseného Senior Kvality Lídra

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Nitriansky kraj
Termín nástupu
ASAP
Základná mzda od 1675€ v závislosti od skúseností a zručností, Bonus vo výške 0-15% ročného platu ( vyplácaný ročne ), 13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta je dôležité aby kvalita nových modelov a spokojnosť zákazníka bola 100% a preto hľadáme samostatného , schopného lídra .

Batch and Hold senior Leader počas nábehových fáz , pred expedíciou bude zodpovedný za to , aby neodišli NOK produkty k zákazníkom.
V prípade, že jeho tím zaznamená NOK produkt , je zodpovedný za to , aby sa tento zadržal , ak je možné reworkoval, dokumentácia bola zabezpečená, zamestnanci nasledovali proces a boli zaškolení .
Vedie riešiteľské tímy
V prípade problémov zabezpečí aby bol proces výroby skontrolovaný, spolupracuje s oddelením kvality.

Pracovná zmluva na dobu neurčitú, nástup do pracovného pomeru ihneď do kmeňa
Stravovacia karta s denným kreditom 4 € za každý odpracovaný deň. Príspevok zamestnávateľa nad rámec zákona vo výške 3€, príspevok zamestnanca je 1 €.
Vlastná autobusová doprava zabezpečená. V prípade vlastnej dopravy - príspevok na dopravu vo výške 20 €.
Jaguár Land Rover Benefity: zamestnanec si vyberá z ponuky benefitov podľa vlastného výberu vo výške 300€ ročne.
DDS 3 %: Príspevok zamestnávateľa 3% z hrubej základnej mzdy a kompetenčného príplatku.
Životné a úrazové poistenie hradené zamestnávateľom.
Možnost profesionálneho vzdelávania a dalšieho karierného rastu
Viacej informácií o benefitoch spoločnosti Jaguar Land Rover sa dozviete na osobnom pohovore.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Do výberového procesu budú zaradení uchádzači, ktorí spĺňajú kritériá zadané našim klientom.
Podmienkou zaradenia do výberového procesu je zaslanie životopisu v slovenskom a anglickom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

OEM výrobca renomovaných vozidiel v Nitre.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Skúsenosti s nábehom nových modelov
Prozákaznícka orientácia
Líderské zručnosti
Odolnosť voči stresu
Flexibilita

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3390791  Megjelentetés dátuma: 15.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Základná mzda od 1675€ v závislosti od skúseností a zručností, Bonus vo výške 0-15% ročného platu ( vyplácaný ročne ), 13.plat