Interný audítor so zameraním na bankové procesy

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
2300 Eur brutto + v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste skúsený audítor, ktorý má bohaté skúsenosti s auditom finančných inštitúcií (najmä bánk) a radi by ste sa vrhli na audit bankových procesov priamo v banke? Vyhovuje vám dynamické prostredie a neprekáža vám cestovať (6-10 týždňov do roka; vždy maximálne týždeň v kuse)? Láka vás práca v globálnom tíme, kde máte možnosť pracovať v zahraničnej osobnej spolupráci s kolegami z Londýna, Ženevy či Amsterdamu? Ak ste si povedali, že: "To znie dobre", tak táto ponuka je napísaná práve pre vás!

Pošlite mi svoj životopis ešte dnes a vašou náplňou práce sa môže stať:
- Interný audit korporátnych bankových procesov korporátnych pobočiek naprieč Európou (Švajčiarsko, Rusko, Ukrajina, Maďarsko, Slovensko, Bulharsko, a.i.)
- Široký záber auditovaných procesov - finančné trhy, treasury, lending, medzinárodné spracovávanie platieb, Risk Management, financie a SSC
- Zlepšovanie interných procesov a komunikácia s lokálnym manažmentom
- Hodnotenie rizika a príprava auditových programov
- Zodpovednosť za vykonanie kontroly na 1. úrovni s cieľom zabezpečiť, aby pracovné dokumenty adekvátne podporovali závery a zistenia auditu

budú predstavené na osobnom pohovore

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Korporátne bankovníctvo

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

financie, účtovníctvo, investície, audit

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

- Minimum 5 rokov skúseností v oblasti korporátneho bankovníctva (napr. kontrola produktov, riadenie rizík, informačné technológie, finančné trhy alebo úvery/ externý alebo vnútorný audit korporátneho bankovníctva) - podmienkou
- predošlá skúsenosť v Big4 must!
- FRM, CFA, CIA, ACCA - výhodou
- Schopnosť komunikovať so senior manažmentom
- Flexibilita, otvorenosť, orientácia na deadline, analytické myslenie, tímový duch
- Fantastická angličtina na úrovni C1 - podmienkou
- Ochota cestovať a neustále sa učiť

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3363116  Megjelentetés dátuma: 9.10.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2300 Eur brutto + v závislosti od skúseností