Senior mzdový Účtovník/Účtovníčka

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Einsteinova 19, 851 01 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
ASAP, prípadne dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, v závislosti od pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového skúseného člena do tímu našej mzdovej účtarne na pozíciu : Senior mzdový účtovník/ účtovníčka. Vašou hlavnou náplňou práce bude:
- Samostatné, komplexné spracovanie miezd pre klientov (cca 600 zamestnancov),
- Spracovanie miezd pre leasingových zamestnancov na pracovný pomer a
dohodárov,
- Zadávanie všetkých údajov do evidenčného a mzdového systému spoločnosti,
- Poskytovanie konzultácií klientom v mzdových otázkach,
- Spolupráca s HR teamom a finančným oddelením s cieľom presného, včasného a
efektívneho spracovania miezd,
- Spracúvanie podkladov o mzdách a odmeňovaní,
- Spracovanie reportov podľa požiadaviek klientov a manažérov spoločnosti,
- Zodpovednosť za spracovanie ročného zúčtovaní daní a zdravotného poistenia,
- Komunikácia so zdravotnými poisťovňami a sociálnou poisťovňou, zasielanie prehľadov,
hlásenie zmien,
- Prihlasovanie/odhlasovanie zamestnancov do/zo sociálnej a zdravotnej poisťovne
- Vystavovanie potvrdení pre zamestnancov,
- Sledovanie legislatívnych zmien týkajúcich sa mzdovej agendy,
- Zodpovednosť za archiváciu zverených mzdových dokladov podľa zákona.

- silné zázemie úspešnej spoločnosti s medzinárodnou pôsobnosťou s rodinným
prístupom ku zamestnancom
- firemný notebook - aj na súkromné účely
- firemný telefón - aj na súkromné účely
- stravovacia karta (100% hradené zo strany zamestnávateľa)
- flexibilný pracovný čas
- účasť na rôznych športovo - zábavných podujatiach

Informácie o výberovom konaní

POSTUP:
1. Zaslať CV na mailovú adresu, do predmetu uviesť názov pracovnej pozície
2. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov
3. Výberovému konaniu predchádza krátky telefonát

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre NÁŠ INTERNÝ TÍM Adecco Slovakia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

- prax v mzdovom účtovníctve minimálne 3 roky
- vzdelanie ekonomického, účtovného smeru
- preukázateľná prax v personálnej agende, znalosť
Zákonníka práce
- Zameranie na detail, zodpovednosť, spoľahlivosť,
samostatnosť, flexibilita a systematický prístup
- dodržiavanie deadlinov
- promptné reagovanie a riešenie problému
- schopnosť zvládať aj záťažové situácie

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3360272  Megjelentetés dátuma: 12.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou, v závislosti od pracovných skúseností