Logista pre spoločnosť Klauke - Dolný Kubín

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
okres Dolný Kubín
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Práca vo firemnom systéme - príjem, výdaj, pohyby, umiestnenie tovaru a materiálov
• Ovládanie PC na pokročilej úrovni
• Práca s čítačkami čiarových kódov
• Príjem / výdaj zásielok, kontrola dokladov
• Manuálna práca – označovanie, príjem a výdaj materiálov
• Spolupracuje pri riešení zákazníckych reklamácií a reklamácií voči dodávateľom

• Príjemné pracovné prostredie
• 13 plat podľa hospodárskeho výsledku spoločnosti
• Firemné akcie pre zamestnancov a ich deti
• Gastrolístky
• Vzdelávanie, školenia
• Odmeňovanie za odpracované roky
• Úrazové poistenie za 1 € euro

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Medzinárodná výrobná spoločnosť zaoberajúca sa produkciou elektrických konektorov, lisovaných výrobkov a montážou káblových zväzkov do bielej elektrotechniky a automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

SAP - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

• Prax na podobnej pozícii
• Microsoft Office, Excel –pokročilý
• Znalosť práce v SAP–e a s čiarovými kódmi výhodou
• Zodpovedný a samostatný prístup k práci
• Ochota učiť sa a zavadzať nové veci

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3358587  Megjelentetés dátuma: 11.4.2018