Máš skúsenosti s HR vo výrobnom závode a chceš sa posunúť ďalej ? Senior HR špecialista v Trnavskom regióne je výzva pre Teba !

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Trnavský kraj
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
min od 2000 € brutto + ročný bonus 0-10%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

TOP Príležitosť pre ambicióznych HR s viacročnými skúsenosťami v HR
Pomoc pri rozvoji & implementovaní stratégií na rozvoji zamestnancov spoločnosti .
Analýza súčasného stavu vzhľadom na interné HR ukazovatele a implementácia nápravných opatrení resp. akčných plánov na zlepšenie súčasného stavu
Spolupráca s manažmentom a výrobou na zlepšovaní
V spolupráci s HR manažérom zavádzanie nápravných opatrení

Poskytuje poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov
Podporuje a spolu s špecialistami na nábor zamestnancov koordinuje a realizuje proces prijímania zamestnancov (interné / externé účtovníctvo, inzercia, marketing, branding ...)
Podporuje a buduje spoluprácu s univerzitami, strednými školami
Spravuje a rieši komplexné otázky vzťahov so zamestnancami
Pracuje úzko v rámci organizácie na zlepšenie: pracovných vzťahov, budovania morálky, zvyšovania produktivity a udržania
Proaktívne sa podieľa/implementuje nové procesy/projekty do spoločnosti.

Bližšie špecifikované na osobnom stretnutí.

V prípade, že daná pracovná ponuka Vás zaujala , tešíme sa na Vaše CV v anglickom a slovenskom jazyku, ktoré môžete zaslať prostredníctvom tohto inzerátu.
Kontaktovaní budú všetci uchádzači,ktorí spĺňajú hlavné kritériá na uvedené pracovné miesto.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať pre nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Popredný dodávateľ automobilových interiérov - kompletné sedacie systémy, elektronické produkty a elektrické rozvádzacie systémy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ľudské zdroje

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Prechádzajúce viacročné skúsenosti z HR oblasti z výrobnej spoločnosti
- Schopnosť rozanalyzovať problém a proaktívne aj samostatne pracovať na zlepšení súčasného stavu
- Výborné organizačné, komunikačné a vyjednávacie schopnosti, analytické schopnosti
- Flexibilita

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3340968  Megjelentetés dátuma: 11.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: min od 2000 € brutto + ročný bonus 0-10%