Security Manager

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Košice
Mzdové podmienky (brutto)
min. 1000€ and more based on skills and experience

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme flexibilného IT bezpečnostného inžiniera so širokým technickým rozsahom pokrývajúcim sieťové zariadenia, RedHat OS, Windows Server 2016, Splunk a Cisco Firepower.

Pošlite nám svoj životopis, keď ako Security manager:
Uvažujete mimo zaužívaných praktík a viete sa rýchlo prispôsobiť nepredvídaným situáciám.
Ste tímovým hráčom a ste trpezlivý pri vysvetľovaní návrhov a technológií netechnickým ľuďom.
Viete efektívne používať soft-skills a vyjednávať kompromisy s vyšším manažmentom aj inžiniermi.

Hlavná náplň práce:

- Technický výskum, návrh a implementácia zabezpečenia dát, ich ochrany a bezpečnostných procesov pre celú platformu NGENA
- Vytváranie a overovanie interných aj externých procesov, bezpečnostných pokynov, štandardov a osvedčených postupov
- Pomoc pri plánovaní a vykonávaní penetračných testov, skriptovania a validácie všetkých komponentov v rámci platformy
- Vytváranie, dolaďovanie a dokumentácia pravidiel detekcie pre Nessus, Snort, Splunk
- Návrh, dokumentácia a implementácia bezpečnostných postupov a požiadaviek na zlepšenie bezpečnosti NGENA - zabezpečenie integrity, dostupnosti a dôvernosti údajov
- Pomoc, konzultácie a poradenstvo v otázkach súvisiacich s technickou bezpečnosťou
- Pomoc a práca s inžiniermi a architektmi za účelom zlepšenia dizajnu bezpečnosti a platformy a poradenstvo v záležitostiach súvisiacich s bezpečnosťou

• Školenia a príležitosti na profesionálny rozvoj
• Zľavy u rôznych poskytovateľov v Košiciach
• Možnosť home office
• Príspevok na dôchodkové sporenie
• Stravné lístky
• Teambuildingy
• Extra dni dovolenky
• Dynamické pracovné prostredie
• Týždne zdravia
• Športové aktivity
• Metro karta

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Znalosti v oblasti IT bezpečnosti
• Skúsenosti v ICT (prednostne vytváranie sietí)
• Základné znalosti ITIL
• Nemčina je výhodou
• Dobré komunikačné schopnosti
• Ekvivalentné certifikácie, napr. CISSP, CISA, CISM, Security +, CCNA Security sú výhodou
• Analytické myslenie, riešenie problémov, tímový hráč

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3340392  Megjelentetés dátuma: 16.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: min. 1000€ and more based on skills and experience