Hľadáme skladníka do Strečna!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800,-€/brutto/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*práca v sklade, príjem, výdaj, scanovanie
*nakladanie a vykladanie kamiónov
*manuálna práca - prekladanie materiálu z paliet do vozíkov, vykladanie kontajnerov
*1x v mesiaci inventúra (sobota)
*práca na 2 zmeny po - pia (1. zmena od 7 do 15:15 a 2. zmena od 10 do 18 hod.)
* práca v sklade v logistickej spoločnosti
* práca na HPP
* stabilné zamestnanie

* zaujímavé platové ohodnotenie
* práca v 2 zmennej prevádzke
* stravné lístky 4,00€
* zaškolenie na prácu
* platný preukaz na VZV je veľkou výhodou!
* možnosť nadačasov

Ak Vás táto pracovná ponuka zaujala, tak nám zašlite Váš životopis na [email protected] alebo volajte 0911 115 848.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* preukaz VZV nie je podmienkou ale výhodou
* spoľahlivosť
* pracovitosť
* skúsenosti s prácou v sklade veľkou výhodou!

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3305802  Megjelentetés dátuma: 23.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800,-€/brutto/mesiac