Inžinier údržby- automotive

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
okres Ilava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie plynulého chodu strojov a ich údržby
Tvorba plánov preventívnej údržby strojov a zariadení v spolupráci s výrobou
Návrhy na optimalizáciu technického zariadenia a nákladov
Včasné diagnostikovanie porúch a nedostatkov a ich následná oprava.
Sledovanie poruchovosti strojov, analýza poruchovosti, nápravné opatrenia
Kontrolovanie stavu zásob tovaru, materiálu a náhradných dielov, komunikácia s dodávateľmi
Zabezpečovanie pravidelných bezpečnostných kontrol a testovanie strojov a zariadení.
Spolupráca s údržbármi, poradenstvo pri opravách

13. plat, bonusový systém, odmeny
príspevok na dovolenku, DDS
relokačný príspevok
stabilná spoločnosť
možnosť kariérneho rastu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Výroba komponentov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického smeru, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Odborná spôsobilosť elektrotechnikov podľa §22, alebo §23 - podmienka
Znalosť PLC systémov výhodou
Schopnosť čítať technickú dokumentáciu
Analytické a technické myslenie

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3263031  Megjelentetés dátuma: 8.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou