Product Application Engineer - príležitosť aj pre absolventov

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Pezinok
Termín nástupu
01.02.2019
Mzdové podmienky (brutto)
od 1100 na základe skúseností a zručností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si absolvent technickej univerzity a hľadáš príležitosť sa uplatniť v úspešnej obchodnej firme, ktorá ponúka technické riešenia v oblasti automatizácie so sústredním sa na hardvér a jednotlivé komponenty? Preferuješ menší kolektív rodinného charakteru pred veľkou korporáciou? Máš rád neformálne pracovné prostredie? Tak neváhaj a pošli nám svoj životopis, my ťa radi stretneme na osobnom pohovore. Následne radi odporučíme nášmu klientovi, ktorý ponúka okrem atraktívnej pracovnej pozície aj zaujímavý balík benefitov.

Tvojou náplňou práce na tejto pozícii bude:
- návrh technických riešení v oblasti automatizácie
- vypracovanie cenových ponúk
- udržiavanie a budovanie vzťahu s klientmi a dodávateľmi
- navrhovanie aplikácií v oblasti automatizácie

Výsledky tvojej práce:
• návrh správneho a funkčného technického riešenia
• získanie spätnej väzby od zákazníka
• spokojný zákazník, ktorý si ťa váži

- finačný bonus / odmeny dvakrát ročne
- prehodnotenie platu dvakrát ročne
- flexibilná pracovná doba
- možnosť sick days
- teplé nápoje zdarma na pracovisku
- získanie praktických skúseností v oblasti automatizačnej techniky
- možnosť rýchleho personálneho rastu
- práce v menšom a mladom kolektíve

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť je jedna z najlepších pri poskytovaní technických riešení v oblasti automatizácie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

automatizácia, elektrotechnika, mechatronika,robotika,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3262347  Megjelentetés dátuma: 19.11.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1100 na základe skúseností a zručností