C++ programátor / Košice

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Košice
Mzdové podmienky (brutto)
min. 1100€ a viac v závislosti od skúseností a znalostí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Venuješ sa C++ programovaniu a obzeráš sa po nových pracovných príležitostiach? Pre nášho klienta, medzinárodnú IT spoločnosť, hľadáme C++ programátora, ktorý sa bude podieľať na funkčných projektoch a vyvíjať aplikácie s využitím po celom svete.

Vašou pracovnou náplňou bude predovšetkým:

» Vývoj aplikácií s použitím C++ a OpenGL
» Zdokonaľovanie softvéru aplikáciou nových funkcionalít
» Práca v projektovom tíme za použitia Scrum metodológie
» Komunikácia v anglickom jazyku

Budete súčasťou tímu profesionálov, potencionálnych nových kolegov, vývojárov a produktových manažérov, ktorí medzi seba radi privítajú nového člena. Ak máte chuť pracovať s najnovšími technológiami a spolu-podieľať sa na funkčnom, overenom a stabilnom projekte, radi uvidíme Váš životopis.

Benefity, ktoré budete môcť využívať:

» Rôzne programy pre rozvoj a vzdelávanie (jazykové kurzy, soft-skills, hard-skills tréningy, e-learning tréningy a ďalšie)
» Poskytnutie finančného príspevku pri rôznych príležitostiach (životné alebo pracovné jubileá, doplnkové dôchodkové sporenie, ...)
» Rodinný program (zahŕňa príspevok pri narodení dieťaťa, odchode na materskú dovolenku, škôlka, a pod.)
» Referral program
» Fitness, wellness, športové aktivity
» Days-off navyše (sick-days, bridge days)
» Team-buildingové aktivity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

spol.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C++ - Pokročilý

» Skúsenosť s programovaním v C++
» Pokročilá znalosť OpenGL
» Skúsenosť s prácou v Scrum-e je vítaná, nie je však podmienkou
» Hľadáme tímového hráča, aktívneho, s chuťou posúvať sa ďalej

Tešíme sa na Vašu reakciu!

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3256757  Megjelentetés dátuma: 25.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: min. 1100€ a viac v závislosti od skúseností a znalostí