Pracovník / pracovníčka v 2 zmennej prevádzke - Nižná (Operátor výroby)

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Nižná
Termín nástupu
dohodou
základná mzda 500 €/mesiac + max. 300 €/mesiac variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha stroja
- práca v 2 zmennej prevádzke
- ukladanie výrobkov na pás
- kontrola kvality vyrábaných kusov
- práca v stoji
- základná mzda 500 € brutto
- variabilná zložka max. 300 € brutto/mesiac
- gastrolístky 3,60 €

- zaučenie za pár minút
- Možnosť stať sa interným zamestnancom spoločnosti
- Možnosť úrazového poistenia za 1 EURO mesačne
- dlhodobá a stabilná práca na hlavný pracovný pomer
- sme členom 1. APAS-u (asociácie personálnych agentúr Slovenska)
- sme najväčšia agentúra sveta
- na Slovensku sme už 14 rokov
- sponzorujeme plávanie, tenis (FedCup a DAVIS CUP)
- pomáhame deťom (nezisková organizácia NÁRUČ)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť zameraná na priemyselné lakovanie plastov pre odberateľov v segmente bielej a čiernej elektrotechniky, zdravotníckej techniky, strojárskej výroby a automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť a ochota pracovať

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3235383  Megjelentetés dátuma: 5.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základná mzda 500 €/mesiac + max. 300 €/mesiac variabilná zložka