Logistic Disponent - New Automotive Project

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Lozorno (20 km od Bratislavy), Bratislavský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

! Nová ! možnosť sa pridať do tímu Logistic Disponentov na oddelení Logistiky u automotive výrobcu, ktorý bude dodávať diely do závodu najnovšej automobilky na Slovensku - ak chceš byť súčasťou Logistiky na novom automotive projekte, daj nám o sebe vedieť a radi ťa odporučíme nášmu úspešnému klientovi.

Náplň práce:
- objednávanie výrobného materiálu na základe aktuálnych objednávok hotových výrobkov od zákazníka
- plánovanie dopravy materiálu do závodu
- komunikácia s dodávateľmi na dennej báze a operatívne riešenie problémových situácií
- komunikácia s dodávateľom ohľadne stavu nasadenia technickej zmeny a ich koordinácia
- monitoring pokrytia výroby jednotlivými komponentami – spracovanie a analýza “RPL45” a “UMLAUF“ listiny
- kontrola skladových zásob, prípadné nezrovnalosti rieši čiastkovými inventúrami schválenými požadovaným stupňom
- hodnotenie dodávateľov na mesačnej báze a zabezpečovanie nápravných optareni na dosiahnutie stanovených mesačných a ročných cieľov
- zodpovednosť za výšku, správnosť a optimalizáciu zásob v závode
- zodpovednosť za starostlivosť a údržbu kmeňových dát
- zodpovednosť za vystavovanie logistických reklamácii v systéme SQTS
- pravidelné reportovanie priamemu nadriadenému
- zodpovednosť za dosahovanie výsledkov KPI
- kooperácia a podieľanie sa na zabezpečení dosiahnutia hospodárskych výsledkov firmy
- komunikácia s ostatnými oddeleniami
- vykonáva podľa potreby i ďalšie práce podľa pokynov nadriadených v rámci druhu práce dohodnutého v pracovnej zmluve

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- flexibilný pracovný čas
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona
- príspevok na stravovanie v novej závodnej jedálni
- letný a zimný bonus (13. a 14. plat)
- bezplatné jazykové kurzy
- príjemný pracovný kolektív
- príspevok zamestnávateľa do 3. piliera
- vitamínové balíčky, vianočné darčeky, firemný večierok a ďalšie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient je medzinárodná automotive výrobná spoločnosť s celosvetovým pôsobením. Jej hlavnou činnosťou je výroba interiérovej časti dverí najznámejších značiek vyrábaných v Európe. Jej zákazníkmi sú najväčšie svetové automobilky (VW, Audi, Volvo, JLR).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- minimálne 2 roky na obdobnej pozícii
- skúsenosti s MRP systémom
- plynulá angličtina alebo nemčina
- tímový hráč s dobrými komunikačnými schopnosťami
- odolnosť voči stresu

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3193241  Megjelentetés dátuma: 10.4.2018