ICT Architekt

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 450 EUR/mesiaca viac na základe skúsenosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre jedného z našich hlavných klientov hľadáme ICT Architekta, ktorý bude mať ako kľúčový technický vedúci pod palcom návrh, vývoj, testovanie, implementáciu a podporu cloudových komponentov a aplikácií.

Medzi hlavné úlohy patrí:

- Konzultácia v oblasti cloudových riešení s kolegami aj zákazníkmi
- Poskytovanie komplexných riešení pri plánovaní, vývoji a implementácii nových produktov
- Organizovanie prenosu nových aplikácií cloud pre efektívne dodanie projektu
- Mentorovanie vývojárov pre rozvoj vedomostí a zručností v tíme, prípadne poradenské služby projektovým tímom
- Koordinácia aktivít v rámci súvisiacich technológií aj mimo vlastného tímu
- Prieskum vývoja v pridelených technológiách, určovanie obchodných požiadaviek, navrhovanie zmien a vypracovanie implementačných plánov
- Práca v OSS-IT systémoch pre sieťové služby za využívania TACACS / Radius, LDAP, Active Directory
- Vytváranie riešení pre platformy cNMS, VAS, TC-Automation

Požiadavky:

- Skúsenosti so správou Unix, Linux alebo MS a s vývojom softvéru
- Znalosti ITIL súvisiace s operačnými procesmi, skúsenosť s riadením projektu
- Cisco, Juniper, BinTEC/Funkwerk, LanCom
- Rozsiahle poznatky o produktovom portfóliu TC
- OSS IT architektúra so zameraním na požiadavky LDAP / AD, TACACS / Radius / AAA
- Skúsenosti so spravovaním siete, s TELCO službami v konkrétnych IP sieťach a sTCP/IP a Syslog
- Dobrá znalosť PERL, Shell Scripts, Unix, Linux, Microsoft Server
- Solution-oriented prístup, vysoká flexibilita, tímová práca

- Tréningy a možnosti profesionálneho rozvoja
- Možnosť Home Office
- Zľavy u vybraných predajcov v Košiciach
- Extra dni dovolenky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3174409  Megjelentetés dátuma: 7.1.2020  Alapbér (bruttó): 1 450 EUR/mesiac