Inžinier zákazníckej kvality (Anglický jazyk)

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
1.8.2019
plat od 1500 Euro/mesačne v závislosti od dosiahnutých skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nová príležitosť pridať sa do tímu Kvality nášho úspešného medzinárodného klienta v oblasti automotive a spolupodielať sa na nových projektoch pre najväčšie automobilky na Slovensku. Zaujali sme Vás? Neváhajte nám dať o sebe vedieť, radi Vás pozveme na pohovor.

Tvojou hlavnou náplňou práce bude:

• správne uloženie a archiváciu hraničných a sériových vzoriek
• spracovanie a spravovanie reklamácií v systeme QTS
• realizovať odozvu zákazníkovi do 24 hodín na jeho nespokojnosť, resp. reklamáciu
• analýzy vád zistených konečným užívateľom výrobkov a sťažnosťami na kvalitu výrobkov a služieb, návrhy na odstránenie závad zistených konečným užívateľom v spolupráci s ostatými oddeleniami
• zabezpečenie, aby zmeny výrobného procesu spĺňali požiadavky zákazníka, za aktualizáciu dokumentov kvality (Control plan, 8D atď.) a dokončovanie dokumentácie požadovanej pre schválenie zmien zákazníkom sledovanie zabezpečenia kvalitatívnych požiadaviek mimoriadnych objednávok zákazníka vrátane dokumentačnej povinnosti
• zaistenie, aby obsah a formát identifikačného znaku na výrobkoch určených pre zákazníka, označenie výrobku a možnosť spätnej sledovatelnosti vyhovovali všetkým požiadavkám zákazníka
• zaistenie, aby boli splnené všetky požiadavky na identifikáciu v rôznych fázach procesu
• vybavovanie a analýzy vád zistených zákazníkom a sťažnosťami na kvalitu výrobkov
• pravidelné informovanie manažmentu o problémoch s kvalitou a všeobecnom vývoji
• v rozsahu svojej činnosti zodpovedá za kvalitu podľa noriem ISO/TS 16949 a VDA 6.3
• dodržiavanie zásad BOZP a PO, čistoty, poriadku a pracovnej disciplíny na pracovisku
• spracovanie a aktualizáciu interných predpisov

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- flexibilný pracovný čas
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona
- príspevok na stravovanie v novej závodnej jedálni
- letný a zimný bonus (13. a 14. plat)
- bezplatné jazykové kurzy
- príjemný pracovný kolektív
- príspevok zamestnávateľa do 3. piliera
- vitamínové balíčky, vianočné darčeky, firemný večierok a ďalšie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient je medzinárodná automotive výrobná spoločnosť s celosvetovým pôsobením. Jej hlavnou činnosťou je výroba interiérovej časti dverí najznámejších značiek vyrábaných v Európe. Jej zákazníkmi sú najväčšie svetové automobilky (VW, Audi, Volvo, JLR).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- minimálne 3 roky na obdobnej pozícii
- plynulá angličtina
- tímový hráč s dobrými komunikačnými schopnosťami
- odolnosť voči stresu
- presnosť, dôslednosť

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3167364  Megjelentetés dátuma: 7.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: plat od 1500 Euro/mesačne v závislosti od dosiahnutých skúseností kandidáta.