Hľadáme šikovných strojárov v Martine!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Žilinský kraj, okres Martin
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Adecco Slovakia, s.r.o. hľadá šikovných a zručných kandidátov na pracovné miesto CNC operátor v Martine.
Zaujímavá príležitosť pre mechanikov, strojárov, automechanikov pracovať v medzinárodnej spoločnosti, ktorá vyrába komponenty pre prevodovky a podvozky.

Náplň práce:
- obsluha a kontrola CNC strojov
- práca s technickou dokumentáciou
- práca na 2 zmeny

Podmienky:
- SŠ strojárska (odbor: strojár, mechanik, obrábač, automechanik)
- čítanie výkresovej dokumentácie
- prax ako CNC operátor – výhodou
- práca vhodná predovšetkým pre mužov
- spoľahlivosť a schopnosť samostatne pracovať

- trvalý pracovný pomer
- príjemné pracovné prostredie
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- benefity vyplývajúce zo sociálneho programu spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pracovná ponuka je obsadzovaná pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrý zdravotný stav
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- pracovitosť
- serióznosť
- ochota učiť sa
- tímovosť

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3081095  Megjelentetés dátuma: 13.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou