Vedúci Inžinier – Špecialista na implementáciu sietí (CCNP, English)

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
2 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, lídra na trhu telekomunikácii, hľadáme Vedúceho Inžiniera, ktorý by pôsobil ako technický líder pri deployment fázach rôznych sieťarských projektov. Človeka, ktorý je komunikatívny, ma vynikajúcu angličtinu a vie sa so zákazníkom porozprávať aj o bežných veciach. Sieťara, ktorý v problematike pláva ako ryba vo vode, ale rád sa ešte niečomu novému priučí. Proaktívna osobnosť, ktorá si vie efektívne manažovať čas a nezľakne sa práce na viacerých projektoch simultánne a popritom ešte vie poradiť kolegom.

Medzi hlavné náplne práce patrí:
- Účasť na dizajnovej a deployment fáze rôznych sieťarských riešení
- Vykonávanie viac či menej komplexných zmien na sieti
- Konfigurácia rôznych typov zariadení
- Podpora LAN/WAN/WLAN infraštruktúr
- Interakcia s internými aj externými partnermi s cieľom úspešnej implementácie projektu v súlade so štandardmi a zmluvami
- Slúžiť ako SME (Subject Matter Expert) pre viaceré technológie a procesy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Líder v oblasti telekomunikácií

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Aspoň 4 roky pracovných skúseností a vynikajúce znalosti zo sieťariny a konfiguráciou Cisco zariadení
- Cisco Routre a Switche – CCNP a vyššia
- Vynikajúce znalosti WAN , LAN
- Skúsenosti s prevádzkou, údržbou a dizajnom telekomunikačných IP sietí
- Vynikajúca úroveň angličtiny
- Silne analytické myslenie s orientáciou na zákazníka

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3045494  Megjelentetés dátuma: 9.7.2021  Alapbér (bruttó): 2 700 EUR/mesiac